Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Mandarinų eterinis aliejus (Citrus Reticulata)

Išparduota Mandarinų eterinis aliejus (Citrus Reticulata)

Botaninis pavadinimas: Citrus Reticulata

Augalo dalis: Vaisiaus žievelė

Gavimo būdas: Šaltas presavimas

 

Iš mandarinų (Citrus reticulata) vaisių žievelių gaunamas eterinis aliejus savo savybėmis ir panaudojimu panašus į kitus citrusinius. Mandarinų žinoma nemažai rūšių (taip pat jų hibridų su apelsinais bei greipfrutais). Mandarinų aliejus yra ryškios, oranžinės spalvos ir malonaus, šviežio ir gaivaus tipiško mandarinų aromato. Gali būti naudojamas vonioms, pirtyse, masažams (maišant su augaliniu aliejumi), kaip priedas į kūno priežiūros priemones. Puikus oro gaiviklis ir grynintojas. Kaip ir kitiems citrusiniams  aliejams galioja ta pati taisyklė - dėl fototoksinio efekto nenaudoti tiesiog ant odos prieš išeinant į tiesioginę saulės šviesą.

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 45g

Geriausias naudoti iki - 2024.02

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.45€
  • Be PVM: 2.45€