Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Bergamočių eterinis aliejus (Citrus Bergamia Risso)

Išparduota Bergamočių eterinis aliejus (Citrus Bergamia Risso)

Botaninis pavadinimas: Citrus Bergamia Risso

Augalo dalis: Vaisiaus žievelė

Gavimo būdas: Šaltas presavimas

Kilmės šalis: Italija


Bergamočių (Citrus bergamia ) medžiai, dabartiniu metu auginami Pietų Italijoje, siekia iki 5 m aukščio.   Bergamočių eterinis aliejus gaunamas iš šių medžių vaisių žievelių šalto spaudimo būdu. Beje, patys bergamočių vaisiai  yra nevalgomi.

Šis eterinis aliejus savo sudėtimi ir savybėmis skiriasi nuo kitų citrusinių aliejų. Yra žymiai brangesnis, labiau vertinamas kvepalų gamintojų ir aromaterapijos specialistų. Bergamočių aliejus pasižymi puikiu gaiviu aromatu. Patariama naudoti oro gryninimui. Kvapų terapijos specialistai jį rekomenduoja kaip atpalaiduojančią ir gerinančia nuotaiką priemonę. Gali būti naudojamas vonioms, pirtyse, masažams (maišant su augaliniu aliejumi), kaip priedas į kūno priežiūros priemones. Puikus oro gaiviklis ir grynintojas. Kaip ir kitiems citrusiniams  aliejams galioja ta pati taisyklė - dėl fototoksinio efekto nenaudoti tiesiog ant odos prieš išeinant į tiesioginę saulės šviesą.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

Nenaudoti neskiestus tiesiai ant odos (neskiesti gali būti naudojami tik arbatmedžių, levandų, ramunėlių, rožių eteriniai aliejai). Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama  pasitikrinti alerginį odos  jautrumą.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 38g

Geriausias naudoti iki - 2023.03

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 3.24€
  • Be PVM: 3.24€