Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia)

Išparduota Levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia)

Botaninis pavadinimas:  Lavandula angustifolia

Augalo dalis:  Augalo žiedynas; visas augalas

Gavimo būdas:  Distiliavimas vandens garais

Kilmės šalis:   Prancūzija

 

Levandų šeimos augalų žinoma apie 25 rūšis. Labiausiai vertinamas tikrųjų levandų eterinis aliejus, gaunamas distiliuojant vandens garais Lavandula officinalis (vera) žiedynus. Tai vienas universaliausių ir plačiausiai naudojamų eterinių aliejų, žinomas ir vertinamas nuo senų laikų. Pavadinimas “levanda” kilęs iš lotynų kalbos žodžio lavare (“praustis”), nes romėnai mėgo šį aliejų naudoti maudantis. Levandų žolė - nuo seno liaudies mėgstamas priedas į pagalves, gelbstintis nuo nemigos. Tai vienas tų aliejų, kur švelnus aromatas dera su puikiomis savybėmis. Dėl savo malonaus aromato mėgiamas kosmetikoje ir parfumerijoje. 

Naudojimas: garintuvuose, aromatinėms vonioms, masažams, kosmetikos priemonių įsodrinimui.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 40g

Geriausias naudoti iki - 2023.06

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 3.62€
  • Be PVM: 3.62€