Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Japoninių laurenių eterinis aliejus (Litsea cubeba)

Išparduota Japoninių laurenių eterinis aliejus (Litsea cubeba)

Botaninis pavadinimas: Litsea cubeba

Augalo dalis: Vaisiai

Gavimo būdas: Distiliacija vandens garais

 

Japoninio laurenio (May Chang) natūralios augimvietės - Pietryčių Azija, Kinija. Laurenio vaisiai, primenantys pipirus, nuo seno naudojami kinų medicinoje. Japoninių laurenių eterinis aliejus išgaunamas šių  vaisių distiliacija vandens garais. Šio eterinio aliejaus aromatas  gaivus, šviežias,  citrinų su citrinžolių nata.  Rekomenduojama naudoti nedidelėmis dozėmis, tinka maišyti citrusiniais, levandų, kvapiųjų kanangų, pelargonijų eteriniais aliejais. Naudojamas odos priežiūros priemonėse.  Puikus patalpų oro gaivinimui – naikina nemalonius kvapus (ypač maišant su citrusiniais). Šis aliejus, kaip ir citrusiniai, pasižymi fototoksiniu efektu - jų negalima naudoti tiesiog ant odos (vonios, masažai) prieš išeinant į saulės šviesą.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 46g

Geriausias naudoti iki - 2023.12

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.87€
  • Be PVM: 2.87€