Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Arbatmedžių eterinis aliejus 20ml (Melaleuca Alternifolia)

Išparduota Arbatmedžių eterinis aliejus 20ml (Melaleuca Alternifolia)

Botaninis pavadinimas:  Melaleuca Alternifolia

Pirmieji Australijos kolonistai arbatmedžiu pavadino vietinių aborigenų labai vertinamą augalą, kurių lapų arbatą naudojo įvairiems negalavimams palengvinti. Dabartiniais laikais, ypač padidėjus arbatmedžių eterinio aliejaus paklausai, imta masiškai sodinti šį vertingą augalą ir dabar Australijoje plyti didžiulės arbatmedžių plantacijos. Arbatmedžių, arba pražangialapių mirtenių eterinis aliejus gaunamas iš Malaleuca Alternifolia lapų distiliacija vandens garais. Šio populiaraus aliejaus kvapas specifinis, aštrokas, prieskonių su kardamonų ir muskatinių riešutų nata. Australijoje arbatmedžių eterinio aliejaus gamintojų standartai reglamentuoja 15 pagrindinių biologiškai aktyvių junginių, esančių šiame aliejuje ir apsprendžiančių jo savybes, kiekius. Arbatmedžių aliejaus gamintojai šalia labiausiai paplitusio standartinio aliejuko siūlo ir „laukinį“ bei „organinį“ (ekologišką) – visi jie gaunami iš tos pačios botaninės rūšies augalo Malaleuca Alternifolia, tik skiriasi augimo sąlygos.

Arbatmedžių eterinis aliejus plačiai naudojamas tiek grynas, tiek kaip priedas įvairių produktų gamyboje kosmetikos ir farmacijos srityse.Dabartiniu metu pasaulinėje rinkoje siūloma daug produktų su šiuo aliejumi veido ir kūno priežiūrai, burnos higienai ir pan.   Naudojamas kaip sudėtinė masažo priemonių dalis, taip pat vonioms ir pirtyse. Aišku, puikus ir oro gaivinimui, tinka maišyti su kitais aliejais.

 

Sudėtis / INCI: Malaleuca Alternifolia leaf oil

Perspėjimai:

Skirta tik išoriniam naudojimui.

Naudoti mažais kiekiais.

Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos.

Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu.

Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje.

Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Naudojimas: arbatmedžių eterinis aliejus gali būti naudojamas  patalpų aromatizavimui,  vonioms, pirtyse, masažams (maišant su augaliniu aliejumi), kaip priedas į kūno priežiūros priemones. 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 44g

Geriausias naudoti iki - 2022.12

  • Prekės kodas: 20 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 3.61€
  • Be PVM: 3.61€