Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Aliejų mišinys kūnui "Šilkinis" 50g

Išparduota Aliejų mišinys kūnui "Šilkinis" 50g

Ekologiško kakavos sviesto pagrindu sukurtas mišinukas ŠILKINIS (kakavos sviestas, arganų, makadamijų, simondsijų šalto spaudimo aliejai). Šis turtingos sudėties mišinys suteiks odai visų  trijų aliejų ir kakavos sviesto naudingąsias medžiagas.

Mišinys „Šilkinis“  patogesnis naudoti, nes lengviau išsilydo ant odos ir greičiau įsiskverbia į ją, negu grynas kakavos sviestas. Dėl savo išskirtinės sudėties ir savybių mišinys gerai prasiskverbia į odą, bei leidžia apsaugoti  ją nuo išsausėjimo. Rekomenduojamas odai minkštinti, drėkinti, maitinti,  Puiki priemonė atpalaiduojančiam masažui.

VISI AUGALINIAI ALIEJAI GERIAUSIAI SUSIGERIA Į DRĖGNĄ ODĄ.

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Pakuotė - plastikinė dėžutė

Produkto svoris su įpakavimu - 71g

Produkto galiojimas - 2023.03

  • Prekės kodas: 50g
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 4.32€
  • Be PVM: 4.32€