Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Sviestmedžio aliejus 50g (Shea Butter)

Nauja Išparduota Sviestmedžio aliejus 50g (Shea Butter)

Botaninis pavadinimas: Butyrospermum parkii

Augalo dalis: Vaisiai

Gavimo būdas: rafinuotas

 

Sviestmedžio aliejus yra rūpestingai rafinuojamas tam, kad atitiktų griežtus reikalavimus, keliamus farmacinės paskirties produktams. Šie turtingos sudėties natūralūs augaliniai riebalai gaunami iš Afrikoje augančių sviestmedžių (Butyrospermum parkii) riešutų. Dėl savo sudėties sviestmedžio aliejus stipriai drėkina odą. Jis minkština, maitina bei išlygina odą, saugo ją nuo aplinkos poveikio. Šis aliejus gali būti naudojamas ir jautrios odos (pvz. paakių) bei lūpų priežiūrai. Sviestmedžio aliejus taip pat rekomenduojamas sausų plaukų priežiūrai kaip drėkinanti, suteikianti sveiką blizgesį, maitinanti ir apsauganti nuo aplinkos poveikio priemonė (įtrinti ir palaikyti apie 1 val. prieš plovimą arba, kai plaukai ypač sausi, įtrinti plaukų galiukus ir po plovimo).

 

Sviestmedžio aliejus yra kietas, minkštėjantis 37 laipsnių temperatūroje.

Geriausia tepti ant drėgnos odos - tada aliejus susigeria geriausiai!

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

Plastikinė dėžutė

Produkto svoris su įpakavimu - 75g

Produkto galiojimas - 2023.12

  • Prekės kodas: 50g
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.98€
  • Be PVM: 2.98€