Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Gvazdikėlių eterinis aliejus (Eugenia Caryophyllata)

Išparduota Gvazdikėlių eterinis aliejus (Eugenia Caryophyllata)

Botaninis pavadinimas: Eugenia Caryophyllata

Augalo dalis: Augalo pumpurai

 

Gvazdikėliai yra vienas žinomiausių ir plačiausiai vartojamų prieskonių - tai sudžiovinti neišsiskleidę amžinai žaliuojančių gvazdikų medžių pumpurai. Nuo seno jie naudojami ne tik maisto ruošimui, bet ir farmacijoje Tibeto medicinos atstovai gvazdikėlius vertino kaip veiksmingą priemonę, esant įvairiems negalavimams ir vadino juos „dievų gėlėmis“. Vertingiausias eterinis aliejus, gaunamas iš gvazdikų medžių pumpurų distiliacija vandens garais, žinomas nuo XV amžiaus. Jo sudėtyje yra daugiau negu 80 komponentų. Naudojamas patalpų oro aromatizavimui bei kaip priedas įvairių kosmetikos, burnos higienos priemonių gamyboje.  Dėl stipraus poveikio patartina naudoti atsargiai. Gali dirginti odą, todėl nenaudokite neskiesto tiesiai ant odos.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 43g

Produkto galiojimas - 2023.12

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.58€
  • Be PVM: 2.58€