Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Eukaliptų eterinis aliejus 20ml (Eukaliptus)

Išparduota Eukaliptų eterinis aliejus 20ml (Eukaliptus)

Botaninis pavadinimas: Eucalyptus

Augalo dalis: Augalo lapai

 

Eukaliptų medžių, augančių tropikų ir subtropikų miškuose, žinoma daug rūšių. Dabar šie medžiai auginami beveik visuose kontinentuose. Eteriniai aliejai, gaunami distiliacija vandens garais iš įvairių eukaliptų rūšių lapų, skiriasi savo kvapu, savybėmis ir panaudojimu. Vienas plačiausiai paplitusių – tai Eucalyptus Globulus eterinis aliejus, turtingas veikliąja medžiaga cineolu. Jis naudojamas farmacijos ir maisto pramonėje. Aromatas – gaivus medienos su kamparo priemaiša. Naudojamas kaip sudėtinė masažo priemonių dalis, taip pat vonioms ir pirtyse. Aišku, puikus ir oro gaivinimui, tinka maišyti su kitais aliejais, ypač pušų, citrusiniais.

Eukaliptų eterinis aliejus dera su arbatmedžių, čiobrelių, levandų, citrinų, melisos, pipirmėtės, pušų, kalendros, kadagių aliejais.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 45g

Geriausias naudoti iki - 2022.09

  • Prekės kodas: 20 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 3.18€
  • Be PVM: 3.18€