Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Aliejų mišinys "Mangų, sviestmedžių" 50g

Išparduota Aliejų mišinys "Mangų, sviestmedžių" 50g

Botaninis pavadinimas: Magnifera Indica, Butyrospermum Parkii

Aliejus kūnui. Aliejus plaukams. Aliejus masažui.

 

Jūsų odos ir plaukų priežiūrai siūlome išskirtinės sudėties grynų mangų ir sviestmedžių aliejų mišinį, kuris gerai įsiskverbia į odą, ją drėkina, maitina, minkština ir saugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Mangų ir sviestmedžių aliejų derinys aprūpina odą naudingosiomis medžiagomis iš abiejų aliejų – riebiosiomis rūgštimis, mineralinėmis bei biologiškai aktyviomis medžiagomis.

Mangų, sviestmedžių aliejų mišinys yra kietas, tačiau užteptas ant odos, suminkštėja.  Aukštesnėje nei 32 °C temperatūroje  virsta skystu. Mangų aliejus (išspaustas iš šviežių mangų vaisių branduolių) ir sviestmedžių turtingos sudėties natūralūs augaliniai riebalai (gaunami iš Afrikoje augančių sviestmedžių (Butyrospermum parkii) riešutų)), yra rūpestingai rafinuojami tam, kad atitiktų griežtus reikalavimus, keliamus farmacinės paskirties produktams.  

 

Visi augaliniai kosmetiniai aliejai geriausiai susigeria į drėgną odą!

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

Plastikinė dėžutė

Produkto svoris su įpakavimu - 80g

Produkto galiojimas - 2021.06

  • Prekės kodas: 50g
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 4.39€
  • Be PVM: 4.39€