Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Simondsijų (jojobos) aliejus 100ml (Simmondsia chinensis) nerafinuotas

Nauja Išparduota Simondsijų (jojobos) aliejus 100ml  (Simmondsia chinensis) nerafinuotas

Botaninis pavadinimas: Simmondsia chinensis

Augalo dalis: Augalo sėklos

Gavimo būdas: Šaltas presavimas

Kilmės šalis: Argentina, Meksika, Kalifornija, Arizona, Izraelis

Šalto spaudimo, nerafinuotas aliejus

Aliejus veidui. Aliejus kūnui. Aliejus plaukams. Aliejus eteriniams aliejams tirpinti.

 

Simondsijų (jojobos) krūmų plantacijos plyti įvairiose šilto klimato vietose: Argentinoje, pietų Kalifornijoje,Meksikoje, Izraelyje. Aliejus spaudžiamas iš šio augalo sėklų, kuriose jo  yra apie 50 %. Simondsijų aliejus, o tai yra natūralus augalinis vaškas, yra švelnaus savotiško kvapo bei auksinės spalvos skystis, žemesnėje temperatūroje virstantis kieta mase. Vienas unikaliausių augalinių aliejų, kuriame gausu vitaminų, antioksidantų, mineralų. Puikiai susigeria į odą, drėkindamas ir maitindamas ją.

Puikus aliejus plaukams (plaukų kaukės). Iš visų kosmetinių aliejų šis yra labiausiai rekomenduojamas įvairių tipų galvos odos ir plaukų priežiūrai. Šio aliejaus vertingumą rodo ir tai, jog Amerikoje uždraudus banginių medžioklę šių žinduolių sperma, naudota brangios kosmetikos gamyboje, buvo pakeista simondsijų (jojobos) aliejumi. Šis aliejus puikiai drėkina odą, maitina ją. Ruošiant aliejų mišinius, patariama įdėti apie 10 %. simondsijų aliejaus (suteikia ne tik papildomų savybių, bet ir pailgina tinkamumo vartoti laiką). Jis tinka vartoti ilgai, todėl ypač geras eteriniams aliejams tirpinti.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Geriausia tepti ant drėgnos odos - tada aliejus susigeria geriausiai!

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 195g

Produkto galiojimas - 2023.12

  • Prekės kodas: 100ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 8.10€
  • Be PVM: 8.10€