Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Jazminų eterinis aliejus 5% (Jasminum Grandiflorum)

Išparduota Jazminų eterinis aliejus 5% (Jasminum Grandiflorum)

Botaninis pavadinimas: Jasminum Grandiflorum

Augalo dalis: Augalo žiedai

Gavimo būdas: Ekstrakcija

Kilmės šalis: Indija, Egiptas, Marokas

 

Šis egzotiško, šilto, turtingo, intensyvaus aromato aliejus gaunamas ekstrakcijos būdu iš jazminų žiedų. Gautas produktas vadinamas jazminų absoliutu, kuris naudojimui maišomas su kitais ingredientais arba ruošiami gryno jazminų aliejaus tirpalai simondsijų aliejuje (dažnai naudojama 5% arba 10% koncentracija). Pagrindinės augimvietės ir gavybos šalys – tai Indija, Egiptas, Marokas. Šis unikalaus sodraus gėlių tipo aromato aliejus vertinamas ir naudojamas nuo seniausiu laikų kvepalų gamybai,  masažams,  vonioms,  patalpų orui aromatizuoti. Puikus aromatas, padedantis sukurti gerą nuotaiką... 

 

Mes siūlome jazminų eterinio aliejaus 5% tirpalą simondsijų aliejuje.

Šis mišinys tinka odai, masažams, vonioms, išskyrus garinimą patalpoje.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 40g

Produkto galiojimas - 2023.03

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 4.14€
  • Be PVM: 4.14€