Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Citrinų eterinis aliejus (Citrus Limon)

Išparduota Citrinų eterinis aliejus (Citrus Limon)

Botaninis pavadinimas: Citrus Limon

Augalo dalis: Vaisiaus žievelė

Gavimo būdas: Šaltas presavimas

 

Apie citrinų medžių (Citrus Limon) vaisius Europa sužinojo po Aleksandro Makedoniečio žygio į Indiją, bet praėjo dar daug metų, kol šie naudingi medžiai pradėti auginti Ispanijoje, Sicilijoje bei kitur. Gaivaus aromato citrinų žievelių šalto spaudimo eterinis aliejukas yra labai  populiarus aromaterapijoje. Kaip puikus oro gaiviklis rekomenduojamas patalpų oro aromatizavimui.  Gali būti naudojamas vonioms, pirtyse, masažams (maišant su augaliniu aliejumi), kaip priedas į kūno priežiūros priemones. Kaip ir kitiems citrusiniams  aliejams galioja ta pati taisyklė - dėl fototoksinio efekto nenaudoti tiesiog ant odos prieš išeinant į tiesioginę saulės šviesą.

 https://www.tavolinija.lt/eteriniu-alieju-naudojimo-budai

Citrinų eterinis aliejus gerai maišosi su levandų, rožių, neroli, sandalmedžio, pelargonijų, ylang - ylang, arbatmedžio eteriniais aliejais. 

Naudojimas: garintuvas, aromatinė vonia, masažai ir įtrynimai, kompresai, kosmetikos priemonių įsodrinimas.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 43g

Produkto galiojimas - 2024.02

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.58€
  • Be PVM: 2.58€