Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Apelsinų eterinis aliejus (Citrus sinensis)

Išparduota Apelsinų eterinis aliejus (Citrus sinensis)

Botaninis pavadinimas: Citrus sinensis

Augalo dalis: Žievelė

Gavimo būdas: Šaltas spaudimas

 

Daugiausia gaminama ir sunaudojama tiek maisto, tiek parfumerijos ir kosmetikos pramonėje saldžiųjų apelsinų (Citrus sinensis) žievelių šalto spaudimo eterinio aliejaus. Šis eterinis aliejus, be savo gaivaus kvapo, pasižymi ir puikiomis savybėmis. Aromaterapijos specialistai mano, jog šis aliejus subalansuoja emocijas. Gali būti naudojamas vonioms, pirtyse, masažams (maišant su augaliniu aliejumi), kaip priedas į kūno priežiūros priemones. Be to, jis puikus oro gaiviklis nuotaikai pagerinti. Kaip ir kitiems citrusiniams  aliejams galioja ta pati taisyklė - dėl fototoksinio efekto nenaudoti tiesiog ant odos prieš išeinant į tiesioginę saulės šviesą.

Naudojimas: garintuvas, aromatinė vonia, masažai, įtrynimai, šampūnų ir kremų įsodrinimas.

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Skirta tik išoriniam naudojimui.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

 

Stiklinis buteliukas

Produkto svoris su įpakavimu - 43g

Produkto galiojimas - 2023.03

  • Prekės kodas: 5 ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 2.78€
  • Be PVM: 2.78€