+370 672 43731 

info@tavolinija.lt 

 


Pristatymo būdai:

- "Lietuvos Paštu": 1-3 d.dienos

- paštomatu: 1 d.diena

- kurjeriniu paštu : 1-2 d.dienos

 

- nemokamas pristatymas:

į artimiausią pašto skyrių

nuo €25.00

* "Lietuvos paštu" - pirmenybinė registruota pašto siunta, pristatymas per 1-3 d.dienas

 

  

  €25 +€0

 

 


Apmokėjimo būdai:

- per "Mokėjimai.lt" (paySera)

- bankiniu pavedimu

- internetu per PayPal sistemą

      

 


Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 

Druskos

Druska odai šveisti, kojų vonelėms

 

Natūralūs produktai, be jokių cheminių priedų, ar priemaišų. Šių produktų fasuotojas UAB "Naujoji Barmunė".

 

Druska – tai mūsų kasdienio gyvenimo apraiška. Tačiau gamta mums ją dovanojo ne tik maistui pagardinti ar keliams žiemą barstyti,  bet ir tam, kad panaudotume savo sveikatai ir grožiui prižiūrėti. Tai galinga jėga, nuo amžių suteikianti žmogui sveikatą ir grožį. Juk visas žmogaus organizmas pripildytas sūrių skysčių. 


Druska kojų vonelėms -  jūros  druska, prisotinta eteriniais aliejais ir migdolų aliejumi. Tai trigubo poveikio (druskos plius aliejai) produktas.  Eterinių aliejų biologiškai aktyvios medžiagos, patekusios į organizmą per kvėpavimo takus arba tiesioginio kontakto su oda metu, veiks Jūsų organizmą priklausomai nuo pasirinkto aliejaus savybių. Augalinis aliejus maitina, švelnina odą ir neleidžia jai sausėti.

Jūros druska – tai natūralus įvairių mineralinių medžiagų (natrio, kalio, magnio, kalcio bei mikroelementų chloridų, bromidų bei jodidų pavidalu).

 

Jokių dažiklių bei kitokių cheminių priedų.

 

El.parduotuvėje visa informacija apie produktus pateikta švietimo tikslais. Prieš naudojant produktus gydomaisiais tikslais, rekomenduojama pasitarti su specialistais.

 

! Prie kiekvienos prekės grafoje "Prekyboje" nurodytas sandėlyje esantis prekės vienetų skaičius. Užsakymo vykdymo metu atsiradusios *** - rodo, kad pasirinktos prekės norimo vienetų skaičiaus šiuo metu nėra !

 

 

Tavo odai, Tavo plaukams, Tavo pojūčiams,

tavolinija.lt

Šioje kategorijoje nėra produktų.