Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kokosų aliejus 100ml (Cocos nucifera)

Išparduota Kokosų aliejus 100ml (Cocos nucifera)

Botaninis pavadinimas: Cocos nucifera

Augalo dalis: Riešutai

Gavimo būdas: Šaltas spaudimas

Kilmės šalis: Filipinai

 

Nerafinuotas, ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus yra baltos spalvos ir malonaus šviežio kokosų aromato. Tik natūraliame, chemiškai neapdorotame aliejuje išlieka natūralios vertingosios biologiškai aktyvios medžiagos. Jis yra kietas, minkštėjantis 20-28 laipsnių temperatūroje. Ant odos kokosų aliejus išsilydo kaip šviežias tirpstantis sniegas, tiktai šiltas ir kvapus!

Mūsų odai ir plaukams reikia ypatingos priežiūros ir dėmesio. Puiki priemonė jiems palepinti - natūralus, ekologiškas, nerafinuotas, šalto spaudimo kokosų aliejus.Šis turtingos sudėties natūralus augalinis aliejus gaunamas mechaninio spaudimo būdu iš kokoso riešutų, kuriuose aliejaus yra iki 60%. Didžiausios kokosų palmių plantacijos plyti Filipinuose, Indonezijoje, Indijoje. Tuose kraštuose nuo senų laikų kokosų aliejus buvo naudojamas tepti kūnui ir plaukams kasdien, taip apsisaugant nuo saulės, sūraus vandens ir vėjo.

Tai vienas universaliausių augalinių aliejų, plačiai naudojamas maisto pramonėje, farmacijoje, o ypač populiarus kosmetikos srityje - tinka visų tipų odai ir plaukams, įvairaus amžiaus žmonėms.

 

Visi augaliniai kosmetiniai aliejai geriausiai susigeria į drėgną odą (plaukus) !

Dėmesio - kokosų aliejus virš 25 laipsnių šilumos darosi skystas, tačiau tai nekeičia jo savybių.

 

Informacija pateikiama pažintiniais tikslais.

 

Naudojant eterinį aliejų kaip priedą prie bazinio aliejaus masažo mišinyje, gali pasireikšti jautrumas ar alerginės reakcijos. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai. Jų sąrašą rasite čia.

 

 

Plastikinė dėžutė

Produkto svoris su įpakavimu - 126g

Produkto galiojimas - 2024.06

  • Prekės kodas: 100ml
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 3.76€
  • Be PVM: 3.76€