+370 672 43731 

info@tavolinija.lt 

 


Pristatymo būdai:

- "Lietuvos Paštu": 1-3 d.dienos

- paštomatu: 1 d.diena

- kurjeriniu paštu : 1-2 d.dienos

 

- nemokamas pristatymas:

į artimiausią pašto skyrių

nuo €25.00

* "Lietuvos paštu" - pirmenybinė registruota pašto siunta, pristatymas per 1-3 d.dienas

 

  

  €25 +€0

 

 


Apmokėjimo būdai:

- per "Mokėjimai.lt" (paySera)

- bankiniu pavedimu

- internetu per PayPal sistemą

      

 


Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 

Muilai

Natūralūs muilai, be jokių cheminių priedų.

Siūlome išskirtinės kokybės keletos rūšių muilą su eteriniais ir augaliniais aliejais. Muilas gaminamas sudėtines dalis (augalinės kilmės muilo bazę, eterinius ir augalinius aliejus) sumaišant šaltu būdu, laboratorine eksperimentine įranga. Būtent tokiu būdu, nenaudojant šildymo (kaip paprastai daroma gaminant muilą), yra išsaugomos visos geriausios komponentų savybės. Muilų sudėtyje yra iki 3 % natūralių eterinių ir iki 4 % natūralių augalinių aliejų. Kiekvienas eterinis aliejus suteikia muilui savo savybes ir švelnų aromatą, o augaliniai aliejai drėkina, minkština ir maitina jūsų odą. 

Muilai "Kokosas", "Avokadas", "Medetka"- pagaminti be eterinių aliejų, naudojant medetkų ir nerafinuotus šalto spaudimo kokoso, avokado aliejus. Šie muilai skirti jautrios odos, alergiškiems žmonėms. Muilai "Avokadas", "Medetka" - bekvapiai, muilas "Kokosas" - švelnaus kokosų aromato.

Mūsų siūlomi muilai nesausina odos.

 

Pagal UAB "Naujoji Barmunė" užsakymą pagamino UAB "Naujoji Ringuva".

 

! Prie kiekvienos prekės grafoje "Prekyboje" nurodytas sandėlyje esantis prekės vienetų skaičius. Užsakymo vykdymo metu atsiradusios *** - rodo, kad pasirinktos prekės norimo vienetų skaičiaus šiuo metu nėra !

 

Šioje kategorijoje nėra produktų.