+370 672 43731 

info@tavolinija.lt 

 


Pristatymo būdai:

- "Lietuvos Paštu": 1-3 d.dienos

- paštomatu: 1 d.diena

- kurjeriniu paštu : 1-2 d.dienos

 

- nemokamas pristatymas:

į artimiausią pašto skyrių

nuo €25.00

* "Lietuvos paštu" - pirmenybinė registruota pašto siunta, pristatymas per 1-3 d.dienas

 

  

  €25 +€0

 

 


Apmokėjimo būdai:

- per "Mokėjimai.lt" (paySera)

- bankiniu pavedimu

- internetu per PayPal sistemą

      

 


Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 

Hidrolatai

Natūralūs produktai, be jokių cheminių priedų, ar priemaišų. Šių produktų fasuotojas UAB "Naujoji Barmunė".

Kas yra hidrolatai?

Hidrolatai - tai kvapieji  vandenys, gaunami distiliacijos būdu iš įvairių augalų žiedų, lapų šaknų, žievės ir pan.  Kvapioji augalinė žaliava distiliato vandeniui suteikia ne tik puikų kvapą, bet ir biologiškai aktyvių medžiagų, teigiamai veikiančių mūsų odą, plaukus. Šie vandenys laikomi pranašesniais už žolelių antpilus ir nuovirus. Hidrolatai yra labai švelnios ir visiškai saugios naudoti medžiagos. Juose nėra jokių kitokių priemaišų. Tai natūralus produktas. Hidrolatai turi nuostabų aromaterapinį poveikį - mėgiamo kvapo gėlių vanduo teigiamai veiks ne tik odą, bet ir jausmus.

Ar galima hidrolatą tiesiogiai naudoti - purkšti ant veido odos, plaukų?

Hidrolatą galima tiesiogiai naudoti - purkšti ant veido odos ir plaukų. Tai švelnus tonikas, drėkinantis, minkštinantis odą ar plaukus, ypač sausoje aplinkoje. Specialistai pataria šiuo vandeniu nuvalyti - apipurkšti veidą, o po to tepti aliejų ar kremą. Efektyvu, kai hidrolatu sudrėkinami plaukai prieš kaukės naudojimą. Tinka makiažui valyti, kaip losjonas po skutimosi, naudoti inhaliacijoms, pilti į vonią.


El.parduotuvėje visa informacija apie produktus pateikta švietimo tikslais. Prieš naudojant produktus gydomaisiais tikslais, rekomenduojama pasitarti su specialistais.

 

! Prie kiekvienos prekės grafoje "Prekyboje" nurodytas sandėlyje esantis prekės vienetų skaičius. Užsakymo vykdymo metu atsiradusios *** - rodo, kad pasirinktos prekės norimo vienetų skaičiaus šiuo metu nėra !

 

 

 

Tavo odai, Tavo plaukams, Tavo pojūčiams,

tavolinija.lt

Šioje kategorijoje nėra produktų.